Tworzenie stron www

Strony www dla firm i osób prywatnych zamawiane u nas charakteryzują się przede wszystkim eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Uwzględniając Państwa potrzeby i sugestie dotyczące strony dodatkowo zapewnimy jej prostotę i funkcjonalność.


Strony internetowe

Tworzymy kreatywne strony internetowe:

Wizytówkowe

Prosta strona internetowa składająca się z kilku podstron, na których przedstawiony jest profil firmy i dane kontaktowe.

CMS

Strona z systemem zarządzania treścią pozowoli na samodzielną aktualizację treści, modyfikacje oraz dodawanie zdjęć.

Responsywne

Strona, która sama dostosuje się do wielkości ekranu użytkownika i jest czytelna bez potrzeby przewijania na boki.

OnePage

Witryny internetowe, na których cała treść znajduje się na jednej stronie. Są to strony internetowe tzw na jednej stronie/pasku.

 

parallax layerparallax layerparallax layerparallax layerparallax layer

Zapewniamy

Wykonanie strony

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych. Realizujemy strony dla różnego typu firm, strony partnerskie(afiliacyjne) oraz dla osób prywatnych.

Logo i identyfikacja wizualna

Stworzymy odpowiednie logo oraz dostosujemy kolorystykę witryny tak, aby wszystkie elementy stanowiły spójną wizualizację firmy.

Dobór domeny, hostingu

Podczas tworzenia strony pomożemy przy wyborze odpowiedniego adresu strony, omówimy wady i zalety każdego z wariantów. Kiedy witryna będzie już gotowa zatroszczymy się o profesjonalny hosting plików witryny.

Aktualizacje strony internetowej

Wykonamy okresowe dodawanie treści, grafiki, zakładek na stronę. A także aktualizacje skryptu i pluginów, tak aby zachować bezpieczeństwo witryny na najwyższym poziomie.

Konfiguracja skrzynki pocztowej

Utworzymy dowolną ilość adresów e-mail typu twoja_nazwa@adres_strony.pl a także skonfigurujemy program pocztowy, aby wszystko było w pełni funkcjonalne.

Usługi dodatkowe

- cesje domen - zmiana abonamenta domeny
-ukrywanie danych abonenta w bazie WHOIS (dane abonenta pozostają takie same)
-opcje na domeny - rezerwacja domeny, która obecnie jest już zarejestrowana przez innego abonamenta
-kupno domen z ruchem

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty
handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych
właściwych przepisów prawnych.

Atuty naszych stron

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi zaletami witryn realizowanych przez naszą firmę.

 

świat

Elementy graficzne wykonane przez najzdolniejszych grafików na świecie

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi grafikami z m. in. takich krajów jak Australia, Portugalia, Chile, USA, Indie, Chiny dzięki temu możemy zapewnić najwyższy poziom estetyki elementów graficznych na stronie zaoszczędzając w ten sposób nasz czas i Państwa.

strzalka-1

 

Optymalizacja treści i kodu dla wyszukiwarek

Dostosujemy odpowiednio treści, grafikę i kod strony pod roboty wyszukiwarek, a także stworzymy sitemap’ę witryny. Dzięki temu zmiany na stronie będą szybko indeksowane w wyszukiwarce Google, co przełoży na reputację witryny oraz jej wyższe pozycje.

optymalizacja witryny

strzalka-2

wordpress

 

Prosty i przyjazny system CMS

Do tworzenia witryn wykorzystujemy nowoczesny i intuicyjny w użytkowniku system zarządzania treścią. Sprawia to, że po oddaniu witryny w Państwa „ręce” z łatwością będzie można dodawać, edytować i aktualizować treść, czy elementy multimedialne.

strzalka-1

 

 

Efekty Parallax

Na realizowanych witrynach możemy wykorzystać efekt Parallax, czyli wprowadzić różne punkty widzenia, które podczas przewijania strony poruszają się z różną prędkością (może imitować efekt 3D – przykład). Efekt ten powoduje, że strona wygląda profesjonalnie i nowocześnie.

Efekt parallax

strzalka-2

 

 

 

Animacje zdjęć & treści & efekt 3D

Ożywimy Państwa stronę internetową poprzez animację zdjęć i treści. Dołożymy wszelkich starań, aby internauci oglądali ją z zaciekawieniem, a pojawiające się elementy strony będą ich po prostu zaskakiwać na każdym kroku. Dzięki temu strona na dłużej będzie zapadać w pamięci, a to sprawi więcej powracających wizyt.

strzalka-1

Zabezpieczenie treści i grafiki przed kradzieżą

Niestety coraz częściej zdarza się, że konkurencja kradnie nasze grafiki i treści na swoją stronę www. Zabezpieczymy ją umieszczając na stronie blokadę prawego przycisku myszy oraz zamieszczając odpowiednią informację. Kliknij prawy przycisk myszy u nas na stronie i zobacz jak wygląda to w praktyce.

creditrightclick

strzalka-2

innowacyjnosc

 

 

Innowacyjność i prestiż

Sprawimy by Twoja strona internetowa poprzez innowacyjność i prestiż zachowała Twój wizerunek na najwyższym poziomie – w końcu to Twoja wizytówka.

strzalka-1

 

Web-usability, czyli efektywna i intuicyjna strona www

Strony wykonywane są pod kątem możliwie najlepszej ergonomii. Dzięki zachowaniu bardzo wysokiej użyteczności serwisu tzw. web-usability Twój serwis będzie pozwalał w bardzo szybki sposób dotrzeć do informacji oraz wydłużyć czas pobytu użytkownika w obrębie strony. Efektywne i intuicyjne serwisy www zwiększają zainteresowanie przedstawioną ofertą co w efekcie przekłada się na zwiększoną sprzedaż.

 

strzalka-2

 

analytics

 

Statystyki Google Analytics

Na każdej realizowanej stronie zamieszczamy najbardziej zaawansowane statystyki Google Analytics. Pozwolą one Państwu obejrzeć około 80 rodzai raportów, w których zawarte będą m.in. zachowania oraz dane demograficzne użytkowników, ile osób aktualnie przegląda witrynę, informacje o źródłach ruchu i wiele innych.

strzalka-1

 

Integracja z Social Media

W czasach, gdy dominuje Facebook, Twitter czy G+ nie zapomnimy o integracji strony z największymi portalami społecznościowych. Użytkownicy przeglądający Państwa stronę będą mogli łatwo ją udostępnić i promować wśród znajomych.

social media

strzalka-2

 

System komentarzy

System komentarzy, komunikaty, znaki wodne na zdjęciach i wiele innych!

To tylko nieliczne dostepne funkcje. Dostęp do ponad pół milona wtyczek umożliwi Państwu praktycznie nieograniczone możliwości modyfikacji. Dzięki temu zawsze możliwe jest dostosowanie strony do zmieniających się indywidualnych potrzeb.

parallax layer
parallax layerparallax layerparallax layerparallax layerparallax layerparallax layer

Strony wizytówkowe

To prosta strona internetowa, która charakteryzuje się szybkością docierania do konkretnych informacji – prosta i czytelna nawigacja. Strona wizytówkowa składa się zazwyczaj z kilku podstron. Przeważnie zawierają portfolio/galerię i informacje na temat profilu firmy, oferty oraz danych kontaktowych. Kierowana jest głównie dla małych przedsiębiorstw, które działają zazwyczaj w jednej specjalizacji. Każdą stronę wizytówkę tworzymy w oparciu o system CMS.

Zalety

funkcja informacyjna – łatwość w dotarciu do informacji

– prosta i zrozumiała struktura menu

– łatwa obsługa

– możliwość rozbudowy

– niskie koszty


 

 

 

panel-logowania

Strony CMS

Strona z systemem zarządzania treścią(CMS) posiada swoje zaplecze do szeroko rozumianego zarządzania witryną. Sprawdzi się gdy chcą Państwo często dokonywać na niej aktualizacji, samodzielnie dokonywać jej rozbudowy a także przyda się do szerokiej promocji wielu produktów czy usług. Do tworzenia stron w oparciu o CMS wykorzystujemy WordPress – to najbardziej popularny, bezpieczny i wyposażony w ponad 750 tysięcy wtyczek system. Do jego samodzielnej obsługi wystarczy znajomość edytora tekstu oraz przeglądarki internetowej. Łatwa w obsłudze strona internetowa zagwarantuje Państwu oszczędność czasu i pieniędzy.

Zalety

bezpieczeństwo – system wyposażony jest w bezpłatne aktualizacje łatające luki

duże możliwości samodzielnej rozbudowy np. menu, działy, galerie, zdjęć

– wydajność i efektywność systemu

– możliwość zdalnej aktualizacji strony przez kilka osób tworząc im indywidualne konta i nadając odpowiednie uprawnienia

– optymalizacja i przyjazne nastawienie algorytmów wyszukiwarek


 

Strony responsywne

Strona responsywna wykonana jest w takiej technologii, która ma za zadanie automatycznie dostosować się do urządzenia użytkownika. Strona sprawdza w jakiej rozdzielczości jest wyświetlana i dzięki wczytaniu odpowiednich grafik dostosowuje się do odpowiedniej wielkości. Najczęściej zmianie ulegają elementy nawigacji.

Dzięki analizie danych ze statystyk Google Analytics możemy śledzić m.in. ile procent użytkowników przegląda naszą stronę w wersji responsywnej. Według analizy danych StatCounter Global Stats z sierpnia 2014 roku szacuje się, że urządzenia mobilne generują aż 28,5% ruchu internetowego!


 

 

onepage

 

 

Strony onePage

Strony typu onePage lub tzw „na jednym pasku/jednej stronie” charakteryzują się tym, że cała treść witryny znajduje się na jednej stronie bez zbędnych zakładek, a do wszystkich informacji dotrzemy przewijając ją w dół. Świetnie się sprawdzi jako wizytówka firmy. Główną jej zaletą jest łatwość przeglądania, a jako minus uważa się w niektórych przypadkach pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach.

parallax layer

Jak przebiega współpraca?

1. Bezpłatna konsultacja

Spotkajmy się oraz porozmawiajmy o potrzebach i oczekiwaniach. Doradzimy przy wyborze domeny, omówimy strategię, a na koniec wycenimy oraz ustalimy możliwy termin realizacji.

2. Podpisanie umowy

Do tworzenia witryny przystępujemy po podpisaniu umowy. Ten etap jest szczególnie ważny dla Ciebie, gdyż dzięki niemu otrzymasz licencje i będziesz jedynym właścicielem witryny.

3. Kompletowanie materiałów.

Zbieramy od Państwa logo, treści i zdjęcia do zamieszczenia w witrynie lub przenosimy ze starej strony. Część materiałów graficznych zlecamy naszym grafikom. Gdy istnieje potrzeba wykonujemy logotyp.

4. Realizacja i przedstawienie projektu

W zależności od złożoności projekt realizowany jest w ciągu 1-3 tygodni. Następnie przedstawiamy i omawiamy wykonany projekt, zbieramy sugestie i wprowadzamy je do witryny.

5. Zamieszczenie witryny

Po akceptacji projektu stronę przesyłamy na serwer i testujemy ją. Dodajemy ją do wyszukiwarki Google, a także do Google Webmaster Tools i Google Analytics.

6. Przekazanie danych

Przekazujemy dokumentację, w której zawarte są dane do zarządzania domeną i hostingiem.

Na prośbę klienta możemy stworzyć konta pocztowe typu twoja_nazwa@adres_strony.pl i pomóc przy konfiguracji prograu pocztowego. Następnie możemy zająć się systematyczną aktualizacją witryny.

Kolejnym bardzo ważnym krokiem jest promocja Państwa strony internetowej w sieci. Zaproponujemy Państwu atrakcyjne warunki współpracy. To ważne, aby nowa witryna była widoczna w Internecie, a Państwo mogli pozyskiwać nowych klientów. Na podstronie Marketing internetowy omawiamy szczegóły naszych usług w tym zakresie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły +48 660 230 773

parallax layerparallax layerparallax layer

DOKONAJ EKSPANSJI ONLINE!

Serwis – Strona – Marketing

 

NAPISZ DO NAS

 

 

created by Kamil Kulawiec

Onlineo.pl

CREATED BY KAMIL KULAWIEC

GRAFIKA

master_art (Bosnia and Herzegovina)

duallogic (United States)

Bloomua (Ukraine)

Kirill_M (Cyprus)

dileep (India)

ollyi (Italy)

liufuyu (China)

Pressmaster (Russian Federation)

creartdesign (Hungary)

Haywiremedia (United States)

georgejmclittle (Spain)

orcearo (Israel)

KODOWANIE

Jegbagus and Rai (Indonesia)

PROJEKT LOGOTYPU

gomezdesign (Europe)

JAVASCRIPT

JQUERY

BOOTSTRAP

Dziękujemy