O nas

logo3Firma Onlineo.pl K. Kulawiec – IT Partner została założona w ramach programu AIP w 2012 roku, ale powstała w oparciu o doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas ponad dziesięcioletniej pracy zawodowej, która obfitowała w wiele wyzwań z zakresu marketingu i informatyki. Firma funkcjonowała również pod szyldem AdSent – do czasu, gdy uzyskaliśmy prawa do domeny Onlineo.pl.

Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami zapewniającymi wysokiej jakości obsługę
i osiąganie sukcesów w zakresie projektów obejmujących:

Naszym środowiskiem pracy w dużym stopniu jest Internet, dlatego z powodzeniem wykonujemy zlecenia możliwe do wykonania na odległość. Koncentrujemy się również na świadczeniu kompleksowych usług na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a w przypadku większych zleceń zapewniamy pełną obsługę na terenie całej Polski. Naszymi klientami są: osoby prywatne, małe i średnie przedsiębiorstwa, agencje reklamowe i sieci afiliacyjne.

Wykwalifikowani specjaliści stoją za sukcesami naszej firmy. Bierzemy udział w licznych kursach i szkoleniach branżowych. Przyznano nam wiele certyfikatów i wystawiono dużo pozytywnych referencji. Nasze działania można śledzić na fanpage’u Onlineo.pl. Współpracujemy z wybitnymi grafikami z całego świata, m.in. z Australii, Portugalii, Chile, USA, Cypru, Chin i Indii, oraz profesjonalnymi link builderami. Kreatywni copywriterzy przyozdobią Państwa stronę chwytliwymi i przyciągającymi uwagę tekstami.

Elastyczność w podejściu do realizowanych usług opiera się na zastosowaniu optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Dokładnie i rzetelnie analizujemy potrzeby klientów, aby zapewnić stuprocentową satysfakcję z wykonanych przez nas zadań.

Efektywność działań mierzona wynikami odgrywa w naszych usługach kluczową rolę. Oferujemy wyłącznie skuteczne rozwiązania, które gwarantują naszym klientom uzyskiwanie realnych korzyści biznesowych. Przykłady dotychczas zrealizowanych projektów znajdują się w zakładce projekty.

Najwyższa jakość świadczonych usług jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego w zakresie tworzenia stron www i marketingu nie podejmujemy się wykonania wszystkich zleceń zgłaszanych przez klientów. Prosimy o wysłanie zapytania, jeżeli są Państwo zainteresowani dłuższą współpracą.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy!

 

Kontakt

Onlineo.pl K.Kulawiec - IT Partner
telefon: +48 660 230 773
e-mail: kontakt@onlineo.pl

NAPISZ DO NAS

Onlineo.pl

CREATED BY KAMIL KULAWIEC

GRAFIKA

master_art (Bosnia and Herzegovina)

duallogic (United States)

Bloomua (Ukraine)

Kirill_M (Cyprus)

dileep (India)

ollyi (Italy)

liufuyu (China)

Pressmaster (Russian Federation)

creartdesign (Hungary)

Haywiremedia (United States)

georgejmclittle (Spain)

orcearo (Israel)

KODOWANIE

Jegbagus and Rai (Indonesia)

PROJEKT LOGOTYPU

gomezdesign (Europe)

JAVASCRIPT

JQUERY

BOOTSTRAP

Dziękujemy